TJ Sokol Bílá Hora

Kdo neskáče s náma, skáče proti nám!!!

Homepage

Wolfsberg Cup se nevyvedl podle našich představ....

Mladší dorost měl ve své skupině 4 protivníky: SV Gerasdorf (AU), SV Hirrlingen 1(DE) , SV Huchenfeld (DE) a SOS Salos Splot Sport 1 (POL).
Se všemi těmito týmy jsme ale bohužel prohráli a tak jsme museli hrát s posledním týmem druhé skupiny, polským SOS Salos Splot Sport 2. Tento tým se nám podařilo přehrát na pokutové kopy a tak si z Rakouska vezeme 9. místo.

Starší žáci měli nastavenou laťku o něco víc než ml.d. A začali dobře. Jako první porazili námi už známý MTV Schandelah (DE). Jako druzí padli Italové jako tým Pasianese Calcio 2. Poslední sobotní zápas byl s favorizovanou FAC Team fur Wien. Toto utkání jsme prohráli 2:0 a výsledek to byl při pohledu na soupeře ještě přijatelný.Na tohoto soupeře by šli ztížnosti nejspíš i v Mladším dorostu, natož ve Starších žácích.Stoper černé pleti připomínal spíš krvelačného bojovníka ze Sierra Leone, než staršího žáka z Vídně.A šikmooký útočník by si ve filmu mohl v klidu střihnout roli 20 letého urostlého mladíka :D
V tuto chvíli měli žáci ještě naději na medaile, ale první nedělní zápas s domácím ATSV Wolfsberg se jim také nevyvedl. Teď už se jenom spoléhalo na poražení polského MKS Krakus ale asi tři minuty před koncem se našim severním sousedům podařilo skórovat takže utkání vyhráli nejtěsnějším rozdílem- 1:0.
Nakonec si ještě strašá žáci vychutnali německý Herlikofen 2, ale i tak skončili v polovině tabulky, na 7.místě ze 14.
Žádné komentáře
 
Bílá Hora forever!!!