TJ Sokol Bílá Hora

Kdo neskáče s náma, skáče proti nám!!!

Homepage

tak jelikož mi zatim nepřišel žádnej text na doplnění tak dávám druhou bublinu, hned se dvěmy výsledky...
Tak jsme se dočkali konce letošní ne tak jak by jsme si přáli vydařené sezony.Jelikož od příštího roku se dělíme na dva týmy (SŽ a Ml.Dorost) bude asi adminů ještě více.Já bych však rád, kdyby si tyto stránky zanechali nějakou důstojnost a tak bych uvítal kdyby ty admini byli i se mnou max.3
Ještě bych chtěl dodat, že v příští sezóně očekávám velký nárůst návštěvníků (nejen z řad hráčů) a konečně to tu bude opravdu na úrovni.

Bílka navždy!
Pozor! Pozor! Založil jsem novou rubriku, Bubliny - doplňte řeč. Sem budu dodávat různé momentky na kterých je zachycen nějaký rozhovor a vy můžete doplňovat co dotyční říkají...vše mi zasílejte na bubliny.bilka@email.cz
Poslední zápas se hraje v neděli na Kopanině od 14:00.Upřímně doufám, že se nás sejde co nejvíc.
P.S.Ta penalta proti Ďáblicím být opravdu neměla-Referee out!!!
Ďáblice jsou možná od slova ďábel, ale opravdový ďáblové jsme MY!!!
Tak jim to v sobotu dáme znát, že na to nezapomenou. Zápas začíná už v 9:00.Sraz je o hodinu dříve.
Posledni komentare
23.05.2008 23:48:49: Sou to mrdkysmiley${1}smiley${1} smiley${1}
Na této fotce je asi jako na jediné někdo z našich borců, kteří se zúčastnili Wolfsberg Cupu. V levém horním rohu je poznat Honza Vlasák a myslím, že kus mojí hlavy:-)
Posledni komentare
23.05.2008 23:49:48: Vlasy tam má pěknu držku
Rozhodl jsem se založit novou rubriku, která ponese jméno Síň slávy.Do této rubriky bych chtěl vložit fotky Vás všech a některých lidí na Bílé Hoře.Jako prvního jsem dal Ronalda.
Posledni komentare
15.05.2008 18:57:02: hele dávej tam fotky těch co tam hráli a odešli
Tyto stránky se prostě nějak vyvíjet musí! A já to sám nezvládám! Žádám tímto všechny tuto stránku navštěvující lidi aby se nějak angažovali na vývoji stránek.Za prvé je potřeba napsat stručné reportáže ze zápasů v Rakousku.Stačí zadat www.webgarden.cz a pak už si poradíte.
Rozhodl jsem se smazat přístupové údaje kvůli bezpečnosti, takže si o ně někdy řekněte pokud budete mít chuť něco přidat.
P.S. Přidal jsem pár fotek z turnaje do složky Galerie.
Posledni komentare
14.05.2008 21:26:51: Něco sem napsal k Rakousku smiley${1}
V sobotu se hraje utkání na Zbraslavi se kterou jsme na podzim remizovali 1:1.Když jsem si na vysledky.com přečetl výsledky výkendových zápasů, nestačil jsem se divit.
Posledni komentare
15.05.2008 19:01:54: MUF!!
1  
..  
9  
10  
11  
12  
 
Bílá Hora forever!!!