TJ Sokol Bílá Hora

Kdo neskáče s náma, skáče proti nám!!!

Reportáže

Tak a první zápas sezony je pryč a pro nás dopad slušně sice sem se celej zápas báli o vísledek ale přesto sem udělali tři body goly pepa 3 mára 1. příště hrajeme se stodůlkama doma tak musíme hrát jinak než s kyjema.

TJ Kyje - TJ Sokol Bílá Hora 3:4

První zápas letošní sezóny přivedl mladší dorostence na zápas do Kyjí, kde hrajou místní tělovýchovná jednota. V předpokládané sestavě chyběl Adam Kovačič, kterého na stoperu zastoupil Tomáš Lipan a jeho místo zaujal na levé záloze Fíla Šorm. Zápas začal náporem Kyjí, kteří nás dvakrát provětrali a málem i otevřeli skóre, ale nestalo se tak, podržel nás gólman Ota Lojkásek. Když se o góly nepostarali domáci, museli jsme my, konkrétně Pepa Rajnyš po přihrávce od Adriana Brugioniho z postranní čáry, jejíž směr ještě trochu změnil Mára Ptáčník a Pepa si míč zpracoval a poslal do sítě. Druhý gól padl takřka stejně a měl i stejného střelce, vedli jsme tedy 2:0. Na 3:0 Zvýšil Mára Ptáčník překrásnou ránou zpoza vápna. Do poločasu Kyje vstřelili branku po nepřesnosti u rohu, kdy chybovali Luky Pavlík s Fílou Šormem a vzápětí druhou po dlouhém pasu za obranu. V poločase s námi nebyl Martin moc spokojen, protože jsme spalovali šance. Druhá půle se rozjížděla velmi pozvolna, ale vstřelili jsme rozhodující gól, konkrétně znovu Pepa Rajnýš, kterému nasadil na hlavu balon Mára Ptáčník. Kyje sice ještě snížili na 3:4, ale vyrovnání už jsme jim nedovolili. Po skončení utkání Mára, Puyol a Lipi přejížděli na zápas SD, který se hrál na Chodově.